Sprawdź 5 najlepszych gadżetów patriotycznych!

Kieszonkowa latarka, a może wielofunkcyjny multitool? Mało kto przechodzi obojętnie obok tych praktycznych gadżetów, mogących przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Stworzyliśmy specjalne zestawienie pięciu akcesoriów, bez których nie możesz się obejść. Zobacz, co koniecznie znaleźć się musi w Twoim ekwipunku!

Termiczny kubek do pracy i domu

Dla jednych kawa to pierwszy napój po pobudce, dla innych paliwo pomagające przetrwać kolejne godziny pracy. Niezależnie od tego, do której grupy należysz powinieneś mieć termiczny kubek zawsze przy sobie! Od tej pory ulubioną kawę będziesz mógł mieć nie tylko w domu, lecz także w pracy i w trasie. Jeśli lubisz gadżety patriotyczne to zdecyduj się na kubki ze wzorami przedstawiającymi husarię, czy z hasłami sławiącymi chwałę Polski. Możesz wybrać kubki o różnej pojemności, z uchwytem lub bez. Ty decydujesz, a my gwarantujemy, że nie pożałujesz!

Portfel z zabezpieczeniem antykradzieżowym

Fani praktycznych gadżetów będą zachwyceni możliwością posiadania portfela ze specjalnym zabezpieczeniem antykradzieżowym. Okazuje się bowiem, że wybrane modele posiadają w swojej konstrukcji wszyte dodatkowe powłoki chroniące przenoszone karty płatnicze przed próbą pobrania z nich pieniędzy za pomocą urządzeń znajdujących się w rękach oszustów. Portfele z systemem antykradzieżowym powinni wybrać zwłaszcza miłośnicy wielofunkcyjnych gadżetów. Wśród ich wzorów znaleźć można zarówno klasyczne kolory, jak i nadruki patriotyczne, czy militarne.

Patriotyczne naklejki zawsze pod ręką!

Przygotowaliśmy również akcesoria dla tych, którzy kolekcjonują popularne “vlepy” i rozklejają je w swoim otoczeniu. Naklejki można wybierać spośród wzorów przygotowanych przez producentów, bądź zamawiać je na zasadzie zlecenia indywidualnego. Te gadżety patriotyczne naklejać można zarówno na prywatne urządzenia (telefony, komputery), jak i samochody, podkreślając swoją dumę z ojczyzny. Ci, którzy nigdy nie mieli w swoich dłoniach naklejek powinni wiedzieć, że są one wysyłane odbiorcy w zestawach po kilka, bądź kilkanaście sztuk.

Nerka, bez której więcej nie wyjdziesz z domu

Kobiety mogą nosić swoje rzeczy w torebkach, panowie z kolei wybierać mogą praktyczne… nerki! Te niewielkie saszetki stały się popularne zwłaszcza w ostatnim czasie, a ich wielofunkcyjność doceniana jest przez młodszych i starszych mężczyzn. Nerki służyć mogą do przenoszenia pieniędzy, kluczy, dokumentów, portfela, czy innych, przydatnych codziennie przedmiotów. My polecamy zwłaszcza modele z dyskretnym nawiązaniem do ojczyzny – saszetki posiadać mogą bowiem naszywki ze Znakiem Polski Walczącej, czy Orłem Białym.

Nie używasz case na telefon? Pora to zmienić!

Innym, wielofunkcyjnym gadżetem, w który warto się zaopatrzyć jest case na telefon. Używające go osoby nie tylko mogą być spokojne o sprawność swoich smartfonów podczas upadków, lecz także podkreślać mogą swoje zamiłowania. Obudowa case wykonana może być bowiem w dowolnym wzorze – również na specjalne zamówienie klienta. Tym samym wymieniając przydatne gadżety patriotyczne nie mogliśmy zapomnieć o obudowach do telefonów! To jednak nie wszystko – do zamówionego case przyczepić możesz specjalnych uchwyt poprawiający stabilność telefonu w dłoni. Wystarczy, że przełożysz palec przez niewielką obręcz przyczepioną do telefonu, a już nigdy nie będziesz musiał bać się o niekontrolowany upadek urządzenia.

Dodaj komentarz